Zwroty

Kupujący konsument może od umowy odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od chwili objęcia rzeczy w posiadanie. Zwracany towar musi być nieużywany w nie uszkodzonym oryginalnym opakowaniu. Do zachowania wskazanego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy wraz z towarem przed upływem terminu. Sklep zobowiązany jest do zwrotu wartości towaru na rachunek bankowy podany w formularzu po potwierdzeniu dokument korygującego. Sklep może również rozliczyć należność w innym zakupionym towarze po wcześniejszym uzgodnieniu z Kupującym.
a/ zwrotowi nie podlegają przedmioty elektryczne/elektroniczne, które nie posiadają oryginalnego zamkniętego opakowania.  
b/ zwrotowi nie podlegają towary zamawiane na specjalne zamówienie z wpłaconym wcześniej zadatkiem na poczet zakupu.

Reklamacje

Wszystkie sprzedawane towary posiadają gwarancję producenta na okres co najmniej 12 miesięcy. W przypadku reklamacji Kupujący jest zobowiązany przesłać reklamowany towar na adres Sklepu wraz z pisemną reklamacją. Druk reklamacji z niezbędnymi informacjami dostępny jest do pobrania w zakładce "Zwroty i reklamacje". Sklep ustosunkuje się do złożonej reklamacji w terminie 14 dni. W przypadku uznania reklamacji towar bez wad zostanie odesłany Kupującemu, koszty reklamacji w tym koszty przesłania zwrotu towaru do Klienta ponosi Sklep. Prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności kuriera. W przypadku reklamacji uszkodzonego mechanicznie towaru w transporcie, wymagany jest protokół spisany z kurierem doręczającym paczkę.

Pobierz i wydrukuj